Dukla w Szczecinie

W dniach 11-12 maja br. Gmina Dukla, jako członek Lokalnej Organizacji Turystycznej „Beskid Niski”, promowała atrakcje turystyczne, walory przyrodnicze, architektoniczne, bazę noclegową i gastronomiczną gminy i regionu,  a także przedsiębiorców branży sanatoryjnej Rymanowa- Zdroju i Iwonicza-Zdroju  na wspólnym stoisku członków Lokalnej Organizacji Turystycznej „Beskid Niski” podczas Pikniku nad Odrą w Szczecinie.

Piknik nad Odrą to największe wydarzenie turystyczne na Pomorzu Zachodnim, które w 2019 roku odbywało się już po raz piętnasty na Wałach Chrobrego – w jednym z najbardziej malowniczych części Szczecina, które stanowi wizytówkę miasta. Podczas Pikniku odbywały się: 28. Targi Turystyczne MarketTour, Wiosenny Festyn Rodzinny, Wielkie Gotowanie i Piknikowe Smaki. Główną atrakcją są targi turystyczne, które w ubiegłym roku zgromadziły ponad 50 tys. osób i 200 wystawców. W sobotę 11 maja oficjalnie Piknik nad Odra został otwarty przez wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego Jarosława Rzepę. Stoisko Lokalnej Organizacji Turystycznej „Beskid Niski” cieszyło się ogromnym powodzeniem, szczególnym zainteresowaniem cieszyły się: szlaki rowerowe, dziedzictwo kulturowe i uzdrowiska.

Więcej zdjęć w galerii...

2019-05-15