Aplikacja mobilna ENOTRIP

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Projekt współpracy finansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego PROW na lata 2014-2020.

Serdecznie zachęcamy Państwa do pobrania i korzystania z aplikacji mobilnej powstałej w ramach międzynarodowego projektu współpracy pn. Międzynarodowa Promocja Enoturystyki i Dziedzictwa Lokalnego, w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Aplikacja ENOTRIP – to mobilny „przewodnik” po obszarze 4 krajowych LGD tj. Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”, Lokalnej Grupy Działania „Nowa Galicja”, Czarnorzecko- Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania, Lokalnej Grupy Działania „LIWOCZ” oraz partnera węgierskiego: Zempléni Tájak Vidékfejlesztési Egyesület, celem promocji obszaru, jako możliwość innowacyjnego i atrakcyjnego zaprezentowania: walorów przyrodniczych, historycznych, kulturowych, zabytków, atrakcji, winnic, gospodarstw agroturystycznych i enoturystycznych, producentów/przetwórców lokalnych produktów (miody ekologiczne, sery kozie, tradycyjne produkty), zlokalizowanych na obszarze partnerskich LGD, z wykorzystaniem lokalizacji GPS.

Aplikacja została zrealizowana w trzech wersjach językowych pl-ang-węg.
Aplikacja jest dedykowana dla telefonów z systemem operacyjnym: iOS oraz android.

Aplikacja do pobrania na stronach:
Sklep Play (android): https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.enotrip&hl=pl
App Store (iOS): https://apps.apple.com/pl/app/enotrip/id1474943375?l=pl

oraz za pomocą poniższych kodów QR:

Sklep Play:

App Store: