Wybitne osiągnięcia muzyczne Marceliny Albrycht

Ostatnie dni i tygodnie to pasmo sukcesów muzycznych uczennicy Szkoły Podstawowej  w Równem z  klasy VII a Marceliny Albrycht, która zdobyła znaczące nagrody w konkursach międzynarodowych: I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym na Ukrainie oraz nagrodę Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Muzycznego we Włoszech, w którym została doceniona spośród 150 uczestników konkursu online.

2021-04-15

Znaleziono psa

Błąkający się od kilku dni po mieście pies dzisiaj został wyłapany i przewieziony do schroniska Wesoły Kundelek w Lesku. Właściciel psa lub osoba chętna go zaadoptować proszona jest o kontakt z Urzędem Miasta Dukla pod nr tel. 13 4329171

2021-04-12

Konsultacje Społeczne

Szanowni Państwo !!!

zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych „Raportu Diagnostycznego – Portretu Diagnostycznego Partnerstwa Zagłębia Ambitnej Turystyki”.

2021-04-12

Punkt potwierdzający profil zaufany

Szanowni mieszkańcy

informujemy, że  aby ułatwić Państwu załatwianie spraw urzędowych w dobie pandemii nie tylko w Urzędzie Miejskim w Dukli ale także we wszystkich innych instytucjach, został uruchomiony w naszym Urzędzie punkt potwierdzający profil zaufany. Można tego dokonać w godzinach pracy urzędu, po wcześniejszym złożeniu wniosku  poprzez stronę internetową epuap.gov.pl.

Piotr Świder

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Piętnaście tysięcy złotych – tyle wynoszą nagrody główne w ogólnopolskich konkursach przygotowanych podczas wyjątkowego święta - Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”.  Każde Koło Gospodyń Wiejskich może wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to ogólnopolskie, wyjątkowe wydarzenie, przygotowane by podkreślić jak ważne jest, by pielęgnować lokalną kulturę i tradycję. Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom.

Turystyczne Perły Podkarpacia 2021

Zapraszamy mieszkańców gminy Dukla do udziału w plebiscycie Turystyczne Perły Podkarpacia 2021 poprzez zagłosowanie na wybrane atrakcje z Podkarpacia. Atrakcje z gminy Dukla biorące udział w plebiscycie znajdują się pod nr: 08, 11, 50. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć na wybrana atrakcję. Z jednego adresu e-mail można potwierdzić tylko jeden głos. Tylko potwierdzone głosy biorą udział w ustalaniu rankingu miejsc związanych z Plebiscytem.

Głosować można do 30 kwietnia 2021!!!!

Rewitalizacja Rynku w Dukli

Wywiad z Zastępcą Burmistrza Dukli Łukaszem Pirogiem.

źródło: Polskie Radio Rzeszów

Życzenia Wielkanocne

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.

Czas odradzania się wiary w Chrystusa i drugiego człowieka.

W tym trudnym dla Nas wszystkich czasie, życzymy Mieszkańcom Gminy Dukla,

aby Święta Wielkanocne przyniosły spokój oraz wzajemną życzliwość.

By stały się źródłem wzmacniania ducha, dały siłę w pokonywaniu trudności

i  wiarę w powrót do normalności.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Dukli

Mariusz Folcik